All of the laws I broke and loves that I sacrificed.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas

avatar


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Pir. 06 30, 2014 10:44 pm
Walking out into the dark Cutting out a different path Lead by your beating heart All the people of the town Cast their eyes right to the ground In matters of the heart The night was all you had You ran into the night from all you had Found yourself a path upon the ground You ran into the night; you can't be found But This is your heart Can you feel it? Can you feel it? Pumps through your veins Can you feel it? Can you feel it?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 2:22 pm

Lėtai atpėdindama į virtuvę vis dar nepaleidžia telefono iš rankų, jau nekartą teko girdėti, kad yra vos ne priklausoma nuo jo, bet kuri septyniolikmetė taip dabar nesielgia..Priėjusi prie šaldytuvo nužvelgia visą jo turinį, mielai ką nors pasigamintų, bet kol negavo savo rytinės kavos dozės niekas nesigaus. Išsiėmusi pieną įjungia kavos aparatą ir atsirėmusi į spintelę laukia kada puodelis prisipildys šviežios latte kavos. 
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 2:41 pm

Nora senai tikrai matė savo šeimą, galima sakyti paskutinį kartą gal net per kažkurią šventę. Kol turėjo grynųjų nebuvo problemų, tačiau kai jau norėjo pradėti atsiskaitinėti su kreditine suprato, kad kažkur ją pametė. Tai tikrai nebuvo pats linksmiausias reikalas, tačiau šviesiaplaukė buvo įsitikinusi, kad paskutinį kartą, kai čia buvo ją paliko. Su šeima Nora nebendravo per daugiausiai turbūt net nuo mažumės, daugiausia laiko praleisdavo su draugais, o grįžusi namo užsirakindavo savame kambaryje ir sėdėdavo prie savo nešiojamo kompiuterio. Todėl sulaukusi septyniolikos išėjo iš namų ir išsinuomavo butą, o sulaukusi aštuoniolikos nusipirko jį. Gal tiksliau tėvai. Čia yra likę tik jos kambarys, kuriame liko viskas taip pat kaip išėjo, nes ji retai labai čia miega. Kadangi jai nesimiegojo šią naktį, todėl gana anksti atsikėlė ir susiruošė. Buvo apsiavusi juodas platformas, apsirengusi juodą sijoną, maikutę ir raudoną švarkelį. Jei būtų tiesiog čia ėjusi, mielai būtų net nesipuošusi, tačiau po ieškojimo savo kreditinės čia, žadėjo eiti į miestą. Nora buvo pasileidusi savo blondiniškus plaukus ir garsiai kaukšėdama platformom įžingsniavo į virtuvę ieškodama savo giminių. -hayo, mad,-atmetė plaukus nugaron.-Nematei mano kreditinės, ją turbūt čia palikau, kai paskutinį kartą buvau,- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 2:54 pm

Pasiėmusi karštą kavos puodelį įsideda cukraus negailėdama ir pamaišiusi atsigeria. Savo ryto kitaip ir nepradeda, visada arba kava arba kelios stiklinės vandens, jei būna po gero vakarėlio ir burnoje tiesiog dykuma. Stovėdama sau virtuvėje pasvarstė ar yra kas nors namuose, nes kaip visada visi užsiėmę savo reikalais ir niekada nežinai kas kur yra. Tačiau išgirdusi platformų kaukšėjimą susidomėjo, vos pamačiusi Norą iškart veide atsirado nuostabą. - oo, wow, kas gi sugalvojo mus aplankyti. - nusijuokia pamačiusi ją. Madison visada stipriai mylėjo savo šeimą, net ir Norą, kurią itin retai matydavo ir jai tas nelabai patiko, nes visada jautė poreikį turėti kuo artimesnius ryšius su visais šeimos nariais. - jei padarysi pusryčius pasakysiu kur stovi. - sugalvojusi planą nusijuokia, šiaip nežinojo ji nieko apie jos kreditinę, tiesiog labai tingėjo net ir sumuštinį pasidaryti pati, o juk Nora vyresnė, galėtų padėti jaunėlei.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 3:02 pm

Vos tik nubudęs iš karto patraukia virtuvės link.Kaip visuomet negali pradėti ryto be karšto puodelio kavos ir cigarečių dūmo.Na, kai nubundi pirmiau nei tavo žmona reikia pačiam belstis į virtuvę ir taisytis kavos.Vos tik įžingsniavęs jau į kava kvepiančią patalpą nužvelgia ganėtinai anksti atsikėlusias merginas.-Labas rytas, ko tokios ankstyvos?-pažiūrėjas tai į vieną tai į kitą iš savo dukterų nueina prie spintelės ir paėmęs arbatinuką pripila vandens jį užkaisdamas.Kažkaip nesinorėjo žaistis su tom visom latte, kurią dabar darėsi Madison.-Kaip miegojot?-dėdamas kavą į puodelį pasidomi.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 3:05 pm

Nesiruošė ji čia ilgai būti, nes tiesiog norėjo kuo greičiau pasiimti savo kreditinę ir dingti į prekybos centrą kur apsiprekintų, ir susitiktų savo vaikiną ar draugę kokią nors. Apkeliavo akelėmis aplink virtuvę, tačiau niekas nebuvo pasikeitę ir tai visiškai nenustebino jos, todėl tik pavartė akis laukdama, kad jos jaunesnioji sesuo atsakytų į klausimą. -yo, kitą kartą susitiksim per kalėdas,-pakilnojo antakius ir nusijuokė. Penkiasdešimt procentų, kad tai buvo tiesa, nes ji tikrai labai retai čia užsukdavo, bet neesmė. Netraukė jos čia grįžti, smagu buvo gyventi savo bute.-rimtai?-kilstelėjo antakius.-sakyk ko nori pagaminsiu, bet pasakau jei padvėsi, aš čia nebuvau jei ką,-nusišypsojo ir atidarė šaldytuvą. Šaldytuve buvo pilna maisto, tačiau jos sesuo įsigeidė, kad Nora jai pagamintų valgyt.-nebūtų tau lengviau iš šaldytuvo pasiimti troškinį ar pasišildyti tas salotas, kur ten pašildai ir jau galima valgyti?-pasiteiravo savo sesers vis dar neatsisukdama į ją. Visgi, kai jau uždarė šaldytuvą, paieškojo ant virtuvės stalo vaisių ir jų rado. Pasiėmė kekę vynuogių ir imdama nuo kekės po vieną dėjosi į burną. -mm, skanios,-pasakė kramtydama. Po kelių akimirkų į virtuvę įėjo tėvas.-hai, tėti,-šyptelėjo.-umm.. pamiršai, kad aš čia nebegyvenu?-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 3:11 pm

pasidėjusi puodelį šalia savęs užšoka ant spintelės ir vėl pasiėmusi jį į rankas siūbauja sau kojom kaip vaikas ir toliau gurkšnoja. - gal ir tu kavos nori? - žiūrėdama į sesę paklausia, nes vis gi keista, kad ji čia užsuko, tai reikia kuo ilgiau palaikyt, juk ir taip retai mato. - nu baik, noriu anksčiau pamatyt..pasikviesk kada į savo butą, nes tik prie durų ir buvus, kai liepei rankinę grąžint. - pavarto akis prisiminusi kaip su Nora niekad neišeidavo drabužiais dalintis. Pamačiusi, kad Nora sutiko jai padaryt valgyt išsišiepė kaip vaikas, kad paėjo jos planas ir nereiks pačiai darytis. - padaryk blynų, prašau. - pažiūri į ją mielom akim. Pamačiusi į virtuvę ateinantį tėtį dar labiau nustebo, tikrai čia gal kokia šventė šiandien, nes trys Ramosai vienam kambary kažkas keisto, visi visada kas sau būna. - Labas rytas, tėti. Pažiūrėk kas mus aplankė, o dar ir blynų iškeps. - pakilnoja antakius nusijuokdama.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 4:18 pm

Po kelių akimirkų ant kekės nebelieka vynuogių, todėl tik apsilaižo lūpas ir išmeta nereikalingą kekės pagaliuką į šiukšlių dėžę. Išgirdusi klausimą dėl kavos, greitai apsvarstė. -na, žinoma, kodėl nepasimėgauti tavo padaryta kava,-šyptelėjo žvilgtelėdama savo seseriai į akis. Nora pasiilgo savo sesers nors to nerodo, bet ir visų kitų pasiilgo. Tik ji nėra tokia, kad sakytų, kad pasiilgo, apsikabinėtų ir panašiai. Šiek tiek kitokia jinai asmenybė yra. -tai tu pasisiūlyk, juk žinai, kad aš esu blondinė devindarbė ir pamirštu viską, todėl paskambink man į išmanųjį ir sakyk, kad sesė brunetė nori pas sesę blondinę, gal tada ir priimsiu tave jei turėsiu laiko,-pakilnoja antakius rimtai viską pasakydama. -o šiaip jei norėsi kada nors kitą kartą galėsim apsimainyti rūbais, pakeisti savo garderobą,-sukikeno kaip senais gerais laikais, kai buvo vaikas ir jai niekas nerūpėjo.-aš tau juk sakiau, kad nemoku blynų gamint, bet whatever, valgysi prisvylusius, o jei nevalgysi sukišiu,-pavartė akis. Išsitraukė iš spintelės bliūdą ir miltų. Ten miltų įpylė, tada kiaušinį ir visus kitus ingridientus, kurių reikėjo, bei pradėjo minkyti tešlą.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 4:34 pm

Išgirdusi, kad sesė irgi nori kavos tik linkteli ir atsistojus paima puodelį ir padeda prie kavos aparato. Madison visuomet patiko, kad jos buvo visiškai skirtingos, juk užtenka, kad ir taip dvynę sesę turi. Nors Nora už ją ir vyresnė tik vieneriais metais, tačiau ji nesijaučia tokia subrendusi kaip sesė. Ji tikrai nenori išsikraustyti iš namų ir pradedi savarankiško gyvenimo, Madison vis dar trokšta gyventi savo palaidūnišką gyvenimą, grįžti į šiltus, jaukius namus, šaldytuve visuomet rasti maisto, nes tikriausiai pradėjusi gyventi viena nuo savo tinginystės namus paverstų landyne. - na dabar prisišnekėjai, lauk svečių. - nusijuokia pakilnodama antakius ir padėdama arčiau jos ką tik padarytą kavą. - kokia gera tu čia šiandien, pasiilgus manęs,ane? - sukikena stukteldama užpakaliu jai į šoną, keista buvo, kad Nora ne tik pasirodė šiandien čia, bet dar ir blynus kepa, gražiai bendrauja. - suvalgysiu, kad ir kaip neskaniai padarysi, noriu valgyt žiauriai. - nusijuokia pabaigdama savo kavą ir stebėdama kaip ji daro tešlą. - tai papasakok kaip tau sekasi, ką gero nuveikei,kol nesimatėm. - susidomėjusi žiūri į sesę.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 5:00 pm

Madison ir Nora skirtingos kaip nežinia kas. Vien išvaizda labai skyrėsi. Jinai nuo vaikystės buvo vienintelė Ramos šeimoj šviesiaplaukė ir labai šviesios odos, o visi kiti tamsūs. Tai labai skyrė jų išvaizdą su Madison ir dėl to neretai kas pagalvodavo, kad jos draugės. Kas žino, gal šita šviesiaplaukė yra įvaikinta arba kaip sako kaimyno vaikas. Bet kas žino gal į kokią močiutę atsigimė, kuri buvo šviesi. O dėl to savarankiškumo, ji visada norėjo būti savarankiška ir paragauti duonos, kai pačiai reikia save išlaikyti ir panašiai, nes juk visą laiką tau kažkas neduos pinigų, juk kažkada teks pačiam užsidirbti maistui. Kartais ją užplūsta liūdesio valandėlės, kai norėtų grįžti čia ir kartu čia būti su visais savo broliais, bei seserim, tačiau susilaiko kažkaip. -neprieštarauju, kartais atsibosta vienai būti,-ramiu balsu leptelėjo. Pamačiusi šalia savęs padėtą kavą, nusišypsojo. -dėkui,-šypteli. -pf, dėl tavęs aš nieko nedaryčiau, aš pati valgyt noriu,-atgal stumteli seserį užpakalių. Galbūt jau Nora užaugo ir nebekankina jos joks pavydas dėl dėmesio. Be to dėl to bendravimo, tai tiesiog išėjo jinai jau iš tos paauglystės laikotarpio ir nebemato kam vaidelintis prieš šeimą. Išsitraukė keptuvę ir padėjo ant viryklės užkurdama ją. Ten tą skystoką tešlą įpylė keptuvėn, aišku ne visą, o padarė blynų apvalias formas. Pradėjo kepti pirmi blynai. -net nežinau ką tau sakyti, kaip sakiau studijuoju, sekasi normaliai, o šiaip geriausias dalykas, kuris įvyko kol nesimatėm, tai turbūt tai, kad prisipirkau belekiek rūbų,-nusijuokė žiūrėdama į sesę.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 5:06 pm

Ypatingai sparčiu žingsniu įkaukšėjusi į virtuvę, nesižvalgydama Mila drėbė maišus su rankine ant stalo. Kitą kartą tikrai pasiims Braydeną kartu, kad tas bent jau maišus panešiotų, o tokiais tempais moteris greitai trūkį gaus ir jokio romano nebeišleis.
-Davai viską iškraustot ir sudedat į šaldytuvą ir spinteles,- sukomandavo ir pagaliau pakėlė akis nužvelgdama virtuvėje esančius šeimos narius. Aišku, kiek nustebo pamačiusi čia besisukiojančią Norą, tačiau ją dar labiau nustebino tai, ką ji darė, o ta nuostaba puikiai matėsi mamos veide. Šiuose namuose nuolat buvo valgomas greitas maistas, o geriausiu atveju virtuvėje sukosi pati Mila, todėl matyti dukrą gaminančią net ir paprasčiausius blynus buvo itin keista. –Nora ir Madison gamina maistą? Kažkas naujo. Norėsiu ir aš paragauti, tik nepamirštat baigusios sutvarkyti virtuvės,- plačiai nusišypsojo tarsi sakydama, kad nori pamatyti, kas iš to išeis, ir ilgai neužsistovėjusi išmetė rankose laikomą tuščią kavos puodelį į šiukšlinę. Tuomet pradėjusi atsiseginėti basučių dirželius, kreivai pažiūrėjo į namų blondinę, pastebėjusi, kad ne ji viena po kambarį sumąstė pasivaikščioti su batais. Vis dėlto kol kas nieko nesakė, gal pati susipras ir nusiaus, pamačiusi, kaip tai padaro Mila.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 5:29 pm

Jei iš šitų namų Madison sugalvotų išsikrausyti, tai tai padarytų nebent tik su Sarah. Visiškai viena gyventi niekaip nenorėtų, jai nuolat reikia draugijos, o sesė būtų pati geriausia kambariokė. Bet tikriausiai turėdamos nuolatinį ''plotą'' nieko daugiau neveiktų, o tik renktų vakarėlius, todėl gal ir gerai, kad abi nemąsto apie išsikraustymą iš šeimos namo. - kreditkės neturi tai ir čia alkana atsibeldi. - nusijuokia žiūrėdama kaip kepa blynai. Juokinga prisimint tuos laikus, kai pavydas veržėsi pro kraštus tarp šių sesučių. Buvo momentų kada tikrai Madison jautė neapykantą Norai, smagu, kad abi jau pagaliau suaugt pradeda ir nustumia tuos nesutarimus, nors dažnai vis dar galima įžvelgti tą pavydą tarp jų, gal kada nors ir sutars be jokių žiežirbų atsirandančių tarp jų. Vos pamačiusi įeinančią mamą nustemba šiandien jau nežinia kelintą kartą, - čia gal kokia šeimos diena šiandien? - nusijuokia užmesdama akį į kalendorių ant sienos. - tikiuosi nupirkai ledų. - kaip maža mergaitė prieidama prie krepšių pasako ir pradeda kraustyt juos tikėdamasi surasti ką nors skanaus. - sesė paklydėlė išalko tai ir mus prisiminė. - nusijuokia ištraukusi maišelį riešutų ir palikusi likusius pirkinius ant stalo pradeda sau valgyt.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 5:44 pm

Taip, Nora tikrai savo dideliame bute dažnai jaučiasi vieniša, tačiau dar nesusirado tokio žmogaus, kuris tiktų jai būti kambarioke. Gal mielai ir pasikviestų kažkurią iš seserų, tačiau nemano, kad kažkuri sutiktų, todėl net nežada bandyti kol kas. Išgirdusi apie priminimą dėl kreditkės, greit parodė ženklą, kad geriau tegul tyli, nes vėliau dar tėveliai gerieji išgirs ir nuskaitys moralą, kad galbūt ten jau išėmė jos visus pinigus ir panašiai, o to ši blondinė tikrai nenori. - nepavydėk,-nusivaipo ir pavarto akeles. Kai jau pastebi, kad pirmoji blynų partija apkepė ir jau geri valgyti, išėmė ir sudėjo į lėkštę. Laikas buvo kitai partijai, todėl įpylė į keptuvę tešlos ir akies kampeliu žvilgtelėjo ar gerai viską padarė. Nora išvydusi mama, nustebo, nes tikrai ši šeima retai susirenka. Pamačiusi tiek daug maisto išplėtė akis, bet per daug nenustebo, juk jų daug gyvena, ko norėt, daug suvalgo. -ooo ką matau, labas, mam,-nusišypsojo. -mam, čia greičiau aš gaminu, o ne madison, o dėl tvarkymo mes dar pagalvosim,-nusijuokia. Pasuka galvelę į seserį.-madison, supranti, kai aš grįžtu visi grįžta pažiūrėt ir įsitikint ar čia tikrai tai įvyko, nes aš grįžtu tikrai retai,-pakilnojo antakius ir vos tvardė juoką. Kai viena pusė blynų buvo jau gera, juos visus apvertė, kad nesudegtų.-ses, aš irgi noliu ledų,-patempia apatinę lūpą.
Atgal į viršų Go down

avatar


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 6:35 pm

Įsivartęs pro virtuvės duris Sebastianas akimirkai sustingo ir mąsliai nužvelgė visus susirinkusius virtuvėje. Mila, Brayden, Madison ir kas keisčiausia Nora. Betrūko Sarah ir Elijah, kad vaikinas pamanytų, jog šiandien Kalėdos. Na ar padėkos diena. Žodžiu šventė. Galiausiai atsipeikėjęs jis nusiėmė kuprinę nuo pečių ir pasidėjo ant grindų šalia kojų.
-Čia gal kokį giminės susibūrimą organizavot? Na tokiu atveju reikėjo pranešt ir man, ir Sarai su Eliju,-pabando susiraukti, tačiau nelabai pavyksta, nes veidą papuošia nesutramdoma šypsena. Ir nežinia dėl kokios priežasties užėjo noras jam čia šypsotis - ar dėl kebabo rankose ar dėl netikėto Ramos šeimos ''susirinkimo''- nes juk kalbėjo visiškai rimtai. Perbraukęs pirštais per plaukus, Sebastian nužvelgia Mila, susivėlusį Brayden, ką tik pabudusią Madison ir kaip visada nepriekaištingai atrodančią Nora. Nors ji ir ankstokai atsiskyrė nuo šeimos ir šiaip nebuvo per daug bendraujanti, tačiau Seb vistiek rasdavo būdų kaip praleisti su ja daugiau laiko ir panašiai. Kadangi buvo už ją vyresnis tai dažnai nusivesdavo į kokį vakarėlį ar šiaip pasiimdavo į kokią išvyką su kompanija.Walking out into the dark Cutting out a different path Lead by your beating heart All the people of the town Cast their eyes right to the ground In matters of the heart The night was all you had You ran into the night from all you had Found yourself a path upon the ground You ran into the night; you can't be found But This is your heart Can you feel it? Can you feel it? Pumps through your veins Can you feel it? Can you feel it?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 7:22 pm

Pamačiusi, kad Nora jau padarė pirmą partiją blynų patrina delniukais ir išima lėkštę sau, nesiteikė čia pusryčių stalo visiems ruošt, kas norės tas įsidės. Pasiėmusi iš šaldytuvo karamelinio sirupo, išsiėmė įrankius ir įsimetė kelis blynus į lėkštę. Vos pradėjusi valgyti pamatė kaip į kambarį įėjo dar vienas šeimos narys, dabar jau iš vis pasimetus buvo. - Seb! - sušuko pamačius brolį ir kilstelėjo jam ranką, kad duotų petaką. - mesk tą kebabą į šoną, pažiūrėk, Nora blynus kepa. - nusijuokia pabrėždama sesers vardą, vis gi čia ne dažnas reiškinys, visi turi pamatyt ir paragaut. - Nora, vis dėl to skanūs blynai. tu mldc. - nusijuokia parodydama nykštį į viršų su peiliu toje pačioje rankoje ir toliau sau kerta. Patiko jai šitas susibūrimas, trūko jai Saros su Elijah, būtų iš vis pasijautus kaip Kalėdų rytą, bet ir dabar smagiai sau pusryčius valgė, ne kasdien tokie rytai pasitaiko.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 7:37 pm

-Lyg ir beveik visi čia gyvenam,- pasakiusi gūžtelėjo pečiais, nes ją mažiausiai stebino tokia šeimos narių gausa, kai jau nuo mažens aplink zujo tarsi koks milijonas vaikų, kurie ir iki šiol nedavė ramybės. Nors, negalėjo meluoti, vaikams užaugus Mila galėjo sau ir rašymui skirti vis daugiau laiko. Visiškai nusiavusi batus ir numetusi juos į šoną, pastebėjo ne tik tai, kad Nora nekreipė dėmesio į jos žvilgsnį, bet ir tai, kad nei vienas vis dar neiškraustė šviežių pirkinių, o moters gerumas nebuvo bekraštis, todėl rimtai dar kartą visus nužvelgė, įskaitant ir ką tik pasirodžiusį Sebastianą.
-Sakiau, pirmiausia iškraustom maišus, nes ne tik jūsų ledai bus ištirpę, bet ir pinigų nebegausit,- imdamasi iš spintelės lėkštę įsakmiai tarė visiems dykaduoniams ir, įsidėjusi porą blynų į lėkštę, su maistu atsisėdo prie stalo. –Beje, Nora, niekas nesikeičia ir su batais po kambarius nevaikštom, o, Sebastianai, būk geras ir man palik pusę kebabo,- žvilgtelėjusi į vyresniąją dukterį, jau su šypsena paprašė sūnėno, kurį laikė tikru sūnumi, tuo tarpu ant blynų pildamasi Madison išimto sirupo.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 7:45 pm

Tuos blynus jai jau nusibodo kepti, bet gi reikia pabaigti kol tešlos yra, kam ją mesti. Kai jau antra partija vėl iškepė, sudėjo į kitą lėkštę ir supylė galutinę tešlą trečiam kartui. Čia buvo nemažai blynų iškepta per tuos du kartus, nes keptuvė buvo didelė, tai joje tilpo daug blynų. Pamačiusi čia Sebastijaną nusišypsojo. - zdarovėle, sebai,-nusišypsojo. Pasiėmė į rankas kavos puodelį, kurią jai pataisė Madison. -dok davai man kebabo, aš noriu valgyt, aš dar nieko šiandien nevalgiau,-nutaisė tokias mažo šuniuko nuskriaustas akeles ir tikėjosi, kad duos atsikąsti kebabo. Išgirdusi pagyrimą dėl blynų nesusilaikė nenusijuokus. -visgi mano virtuvės įgūdžiai kažkada pasiteisino,-išmetė tokią šelmišką šypsenėlę. Gurkštelėjo kavos, skonis buvo nuostabus.-mmm, tavo kava irgi skani, maladiec ir tu,-parodė liuksą. Ji tikrai šioje šeimoje šią akimirką pasijautė lyg įvaikinta, bet neesmė, nekreipė į tai per daug dėmesio. O šnekant apie savo mamą, ji tikrai to žvilgsnio net nepastebėjo. Apvertė blynus ir išgirdusi mamos priekaištus tik šyptelėjo. -mama, aš tarp jūsų atrodysiu žema, jei nusimausiu platformas,-susiraukė kaip mažas vaikas.-ai be to aš čia nepalikau savo kreditinės paskutinį kartą, kai buvau?-kilstelėjo antakį. Čia buvo ganėtinai linksma, kai visa šeima susirenka, galbūt ji pakeis savo sprendimą ir kuriam laikui pasiliks čia..
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 8:06 pm

Kimšdama į skrandį tikrai skanius blynus, Mila trumpam užtilo ir nebevarstė savo vaikų ir vyro tiriamu žvilgsniu. Šiuo metu džiaugėsi savo daugiamečiu darbu, kuris pagaliau davė rezultatų ir rodė, kad tikrai neblogus vaikus išaugino, nepaisant visiems pasitaikančių problemėlių. Tik išgirdusi Noros atmazus baigė kramtyti, ką turėjo burnoje, ir pakėlė į ją akis.
-Blynai tikrai skanūs, gal ir neblogai tau vienai pagyvent. O dėl ūgio, visi čia jį žino ir nėra jokių bachūrų, prieš kuriuos galėtum pasimaivyti. Ir nereikėjo rūkyt, gal būtum užaugusi,- pagyrusi dukterį, netruko ir papriekaištauti, bet greitai vėl kimšo blynus, kol netgi springtelėjo išgirdusi apie pamestą kreditinę. -Čia ta, kur šiukšlinėje buvo? Maniau, jau nebegalioja... Eik ieškot, jei tėvas šiukšlių lauk neišnešė,- rimtai išsigandusi pažvelgė į Norą, o pati atsistojo nueiti pasiimti stiklinės. Vis dėlto dukra pati tegul srėbia prisivirtą košę, o ji grįžusi prie stalo iš maišo išsitraukė ananasų sulčių, kuriomis prisipildė stiklinę ir atsigėrė.
Atgal į viršų Go down

avatar


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 8:33 pm

Stebėdamas visus valgant blynus Sebastianas sau laimingai stovėjo rankose laikydamas kebabą. Aišku gal Noros blynai ir buvo skanūs, tačiau juk kebabas daug geriau, tad netrukus kai Mila ir Nora paprašė jo atsikasti ar bent palikti vaikinas tik susiraukė. Nelabai jis norėjo tą kebabą atiduot, bet neturėjo ko rinktis, Milai ir taip buvo ir bus visą gyvenimą skolingas, na o Nora.. Nora yra Nora. Patempęs lūpą ir liūdnomis akimis padavė pusseserei kebabą, jog atsikastų, o tada kas liko įteikė tetai. Likęs be gyvenimo meilės Seb nuėjo prie šaldytuvo ir išsitraukė pakelį apelsinų sulčių. Bent jau jų niekas turėtų neprašyti. Ir tai dėl to nebuvo visiškai tikras.
-Aš išmečiau šiukšles prieš išeidamas,-gūžtelėjo ir gurkštelėjo apelsinų sulčių. Buvo visiškai ramus, kadangi tos dalies apie kreditinę neišgirdo - per daug intensyviai valgė. -O kam jos reikalingos?-prisimerkė ir atsirėmė į palangę.Walking out into the dark Cutting out a different path Lead by your beating heart All the people of the town Cast their eyes right to the ground In matters of the heart The night was all you had You ran into the night from all you had Found yourself a path upon the ground You ran into the night; you can't be found But This is your heart Can you feel it? Can you feel it? Pumps through your veins Can you feel it? Can you feel it?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 8:55 pm

(neskaičiau jūsų postų tai jei supjausiu nekreipkit dėmesio, nes visiškai nežinau kaip dabar išsireikšti)
Galiausiai užsikaitęs sau kavos, pastebėjo, jog po mažu į virtuvę renkasi vis daugiau ir daugiau Ramos šeimos narių.Paprastai, tai kai šis atsibusdavo virtuvė būdavo tuščia, na nebent kokia Madison jau iš pačio ryto slankiodavo aplinkui ieškodama cukraus.O dabar.Na turbūt vasara visiem protą saulė sušildo.Na, o ir tėvui į senatvę vis smagiau šeimą matyti kartu kažką darančią.Tuoj visi jo vaikai ženytis eis tai šis taip ir liks su motina gyventi vienas neįdomu taip.Merginoms (ar merginai nežinau) beruošiant blynus šis tik stebėjo vykstantį veiksmą virtuvėje.Ne kiekvieną rytą blynų pavalgyti gausi.Paprastai jis ryte niekuomet nevalgydavo, nes tiesiog nebūdavo noro, o ir Mila ilgiau už jį miegodavo tai pusryčių į lovą taip ir neatnešdavo.Nors iš tiesų nebe tie laikai pyzda motinai jau senatvė.Galiausiai gavęs parauti blynų šis žinoma taip pat prieina prie stalo ir su rankomis pasičiumpa vieną.-Tu Nora dažniau pas mus užsuk,-linkteli kąsdamas blyną.Prisėdęs prie stalo tiesiog gurkšnojo kavą stebėdamas Sabastijaną, kuris visuomet visokių izdavolkių pridaro.-Dabar gausi išrausti visus konteinerius, nes aš jai naujos kreditinės nedarysiu,-kramtydamas nežymiai papurto galvą.
Atgal į viršų Go down

avatar


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 9:04 pm

Kelis kartus tankiai sumirksėjęs ir pasimetęs Sebas žvilgteli į Brayden. Nesuprato vaikas kame čia diela, jog jis dabar po konteinerius turės raustis, juk nieko nepadarė, tik šiukšles išnešė. Bet išgirdęs apie kreditine, savo nebloga makaule greit viską suvokė.
-Ar aš kaltas, jog Nora savo kreditines šiukšlių dėžėj laiko,-gūžtelėjo. Jei jau kas rausis tai tik Nora. Na arba jie kartu, priklauso nuo to kaip smarkiai užrėks Mila su Brayden. Ramiai gurkšnodamas apelsinų sultis vaikis žvilgtelėjo į šviesiaplaukę pusseserę, kurios įtūžio sulaukti dabar tikėjosi. Žinoma vaikinas turėtų būti kovinėj parengti, tačiau jau yra matęs kaip Ramosų mergaitė mušasi ir dėl to nė kiek nesijaudino. Be to labiau tikėjosi būti aprėktas nei sumuštas, tad galvoje jau galvojo kuo geresnius atkirčius į jau gerai žinomus Noros stūmimus. Nors galvot nieko ir nereikėjo, tiesiog teko prisimint. Sebastian jau buvo pasiruošęs tokioms situacijoms, juk ne vien šiai merginai tenka atsikirtinėt.Walking out into the dark Cutting out a different path Lead by your beating heart All the people of the town Cast their eyes right to the ground In matters of the heart The night was all you had You ran into the night from all you had Found yourself a path upon the ground You ran into the night; you can't be found But This is your heart Can you feel it? Can you feel it? Pumps through your veins Can you feel it? Can you feel it?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 9:23 pm

Pirmą kartą užsikišusi su blynais, šį kartą tai padarė su iš Sebastiano gautu kebabu. Valgydama dideliais kąsniais nedidelį gabaliuką ir nuolat valydamasi lūpas, ant kurių vis likdavo padažo, moteris dar labiau išplėtė savo akis, vos išgirdusi, kad šiukšlės jau išneštos. Bet galima dėkoti Dievui, kad pagaliau į šeimyninius pašnekesius nusprendė įsiterpti ir Braydenas, o Mila galėjo toliau baiginėti kebabą. Nors ir negalėjo pakęsti vaikų tinginystės ir neatsakingo elgesio, vis dėlto labai nemėgo bartis, todėl turėdama galimybę perleisdavo šią pareigą vyrui. Tegul aiškinasi, o ji pabus šeimos gerietė. Gaila, kad taip buvo galima norėti, bet ne visuomet išeina taip, kaip norisi. Kaip ir dabar, besiklausant Sebo pasiteisinimų ir galint tik tikėtis Noros isterijos.
-Girdėjot, ką tėtis pasakė. O aiškinkitės abu, kaip tuos pinigus atgausit, tik nesipešat čia, o einat tiesiai į lauką prie konteinerio,- vos baigusi kebabą, pritarė Braydenui nešdama folijos ir popieriaus likučius į šiukšlinę, o grįžusi išgėrė įsipiltas sultis iki dugno. –Iš mano pusės irgi jokių pinigų negausit. Viską mamai pačiai daryt reikia,- purtydama galvą pradėjo burbėti ir atsiduso, kai į jos pastabas dėl pirkinių iškraustymo niekas taip ir nereagavo, todėl teko tuo užsiimti pačiai. Ką ir pradėjo daryti, pirmiausia kiaušinius ir pieną nešdama į šaldytuvą.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 9:33 pm

Pagaliau baigė kepti galutinius blynus ir sudėjo juos į lėkštę, bei atsiduso. Nuėjo prie stalo ir atsisėdo rankose besinešdama kavą, ir blyną. Keliais kąsniais suvalgė blyną, o vėliau atsigėrė kavos. Išgirdusi, kad visgi reikia nusimauti batus tik pavartė akis ir nuėjusi į koridorių greitai nusispyrė platformas, bei grįžo į virtuvę. Tarp savo šeimos pasidarė mažutė. -ei, aš nerūkiau,-susiraukė ir susidėjo rankas ant krūtinės. Išgirdusi, kad jos kreditinė šiukšlių dėžėj kažkaip neišsigando, nes pagalvojo ten pasiraus ir viskas, bet vėliau sekė žodžiai, kad jos gerasis pusbrolis visgi šiukšles išnešė, bet prieš visą rėkimą dar spėjo atsikąsti kebabo, o visą likusį padavė mamai.-really? mano kreditinė šiukšlyne čiūjū jau, kietaaa,-pavarto akis. Bet po akimirkos jos veide atsirado tokia šelmiška šypsenėlė, kuri nieko gero tikrai nereiškė.-taigi patys prisiprašėt..-padarė ilgoką pauzę.-kadangi dabar neturiu kreditinės, kol išsiimsiu naują grįžtu gyventi čia,-pakilnojo antakius. Va šito visi turėjo tikrai nesitikėti. - o tau, sebastijanai, atkeršysiu vėliau,-dviem pirštai parodė į savo akis ir tada į jo, kad jį stebės.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 9:34 pm

Madison aprimus sėdi sau blynus valgydama iš lėto, niekur gi neskuba, planų neturi. Girdėdama apie pamestą Noros kreditinę tyli, nesikiša, nes nei ji ją matė, nei ji eis jos ieškot. Pabaigusi visus įsidėtus blynus atsistoja ir nuneša lėkštę į indaplovę. iš krepšio išsitraukusi kolos skardinę išgeria pusę jos iškart ir pasideda ant spintelės. Kadangi buvo pavalgusiu, tai reiškia, kad jau buvo ir laiminga, todėl nusprendė pabūti gera ir padėti mamai iškraustyti visus likusius pirkinius. - nenupirkai ledų ar aš jų tik nerandu? - pasisukus į mamą paklausia, nes jų dabar laaabai norėjo, vis gi karšta diena buvo šiandien.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 9:42 pm

Stebėdamas kiekvieną šeimos narį atsilošė patogioje kėdėje galima sakyti dveis kąsniais baigdamas blyną užsigėrė kava.Prabilus Milai dar žvilgtelėjo į ją tik nežymiai linktelėdamas ir daugiau nebekreipdamas dėmesio į vaikų kalbas pasiėmė dar vieną blyną.Pasirodo vyras ryte neblogą apetitą turi, nežinojo, nes niekuomet nepusryčiauja.Cigaretės dūmas ir stipri kava duoda energijos visai darbo dienai.Ir šeip jis virtuvėje prisikvėpuoja ten, kai dirba.-Visų pirma panelyte ir ponaiti abu eisit prie to konteinerio ir paieškosit kreditinės ką jūs galvojat juokai jums čia?-akimirkai sustojas kramtyti ganėtinai piktu žvilgsniu pažvelgė į abu savo vaikus.Nors Sabastijanas buvo jo brolio sūnus, bet ir jam jis, kaip jo vaikas, tad jokių nuolaidų savo giežtu auklėjimu nedaro ir jam.Nors kitą vertus Bray nebuvo pernelyg giežtas tėvas, tik visuomet šeimoje norėdavo tvarkos ir supratingumo iš vaikų pusės.-Juk žinai, kad visuomet čia esi laukiama,-linkteli baigęs valgyti ir antrą blyną.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   

Atgal į viršų Go down
 

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sleepless Town :: RAMOS-