All of the laws I broke and loves that I sacrificed.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 9:58 pm

Nebekreipdama didelio dėmesio į Norą su Sebastianu, kurių auklėjimą šiam kartui visiškai perleido Braydenui, toliau dėliojo pirkinius į lentynas, tik nusišypsojusi prie jos prisidėjusiai jaunėlei. Tokia pačia nuoširdžia šypsena apdovanojo ir namų blondinę, kai šioji pareiškė grįžtanti namo. Kad ir kaip norėtųsi ramybės, vaikus paleisti kur kas sunkiau nei atrodo, todėl jų grįžimas nei nesvarstant teikė džiaugsmą. Tuo tarpu Madison paklausus apie ledus, moteris grįžo prie belikusio vieno pustuščio maišo.
-Tikrai nupirkau, geriau paieškok,- pasakė pati pradėjusi knistis maiše, kol iš pačio dugno ištraukė dvi dideles bananinių/šokoladinių ir braškinių/vanilinių ledų dėžes. –Va, prašom,- įkišo dukrai į rankas abi ledų dėžes ir, baigusi kraustyti visus pirkinius, įdėjo tuščius maišus į spintelę. Tuomet dar įdėjusi savo nešvarius indus į indaplovę, nuėjo prie vyro, kuriam uždėjusi rankas ant pečių šiek tiek pasviro į priekį. –Klausyk, mielasis, kada šiandien grįši? Gal dukters grįžimo namo proga, o ir šiaip, pagaminsi vakarienei mums ko nors įmantraus?- greičiau pasiūliusi nei paklaususi nusišypsojo šiandien turėdama ypatingai gerą apetitą ir jau apgalvojusi visą dieną, net jei dabar jau ir buvo soti. Galų gale žinojo, kad niekas šiuose namuose neatsisakys tėvo šedevrų.
Atgal į viršų Go down

avatar


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 10:08 pm

Atsidusęs ir susiraukęs lyg suvalgęs citriną Sebastianas pasidėjo sulčių pakelį. Ką gi liko ne tik apibartas, bet dar teks ir šiukšlių konteinerį raustis, o kur dar Noros kerštas. Ech prisidirbo vaikis per savo gerumą. Juk ne jam žinot buvo, jog tame šiukšlių maišelį kreditinė buvo. Argi dabar vaikas kaltas, jog norėjo gerą darbą padaryt. Nerasi teisybės šiame pasauly. Vis dar susiraukęs Seb vėl grįžo į pirmykštę stovėjimo vietą - prie durų, ir pakėlė kuprinę kuo grindų. Joje žinoma buvo daug saldumynų, tad jei jau jo pusseserė keršys, reikia imtis saugos priemonių ir kuprinę nešiotis su savimi na arba kur nors gerai paslėpti. Vis dėl to šviesiaplaukė retai kur išeidavo iš savo kambario, tad Sebastianas turėjo pranašumą - geriau pažinojo namą, tad paslėpti maistą jam neturėtų kilti rūpesčių ir problemų. Stebėdamas valgyti baigiančią Madison, Seb suprato, jog ir jis nori paragaut tų ''nuostabiųjų'' Noros blynų, kurie kaip matosi buvo skanūs ir Brayden ir Milai. Na kadangi nei vienas iš jų dar nepakratė kojų, tad reiškias juos valgyti buvo galima. Priėjęs prie stalo ant kurio buvo padėta lėkštė su tais blynais, vaikinas atsargiai vieną paėma ir atidžiai apžiūri. Tada atsikandęs akimirką susimąsto. Panašiai kaip degustuoti vyną, na šiuo blyną. Supratęs, jog tą keptą tešlą vis dėl to galima valgyti Ramos susikiša jį į burną ir vis dar kramtydamas, pilna burna atsisuka į Nora:
-Ko stovi, gražuole, aukis tas savo platformas eisim raustis po konteinerį,-gana linksmai pasako, tarsi tuo džiaugtųsi, nors net neabejoja, jog tai jis vienas jame rausis, o jo gražioji pusseserė stovės šalia ir nurodinės.Walking out into the dark Cutting out a different path Lead by your beating heart All the people of the town Cast their eyes right to the ground In matters of the heart The night was all you had You ran into the night from all you had Found yourself a path upon the ground You ran into the night; you can't be found But This is your heart Can you feel it? Can you feel it? Pumps through your veins Can you feel it? Can you feel it?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 10:26 pm

padėjus mamai su pirkiniais dabar puikiai žinos kas namuose valgomo yra, kelis pokelius riešutų net gi pasislėpė po prieskoniais, kur tikrai niekas iš brolių ar sesių neras, todėl jie ten saugiai stovės ir nebus suvalgyti niekieno kito tik Madison. - nu tikrai nėra. - paburba nematydama niekur tų ledų. Galiausiai mamai padavus jai abi dėžės ledų nusišypso visa laiminga. - dėkui.- padėdama viena dėžę ant stalo pasiima sau didelį šaukštą ir atsisėda į savo vietą vėl. Atsidarius dėžę pradeda kapot ledus kaip mažas vaikas. - kai eisit kuistis po konteinerį pasakykit, ateisiu pafotkint. - nusijuokia valgydama, jau įsivaizduoja kaip įmeta į netą kur nors jų abiejų nuotrauką. Visi pažįstami pagalvotų, kad Ramos visai bankrutavo ir vaikai jau po šiūkšles raustis turi. 
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 10:47 pm

Toliau valdydamas blynus gurkšnoja savo vis dar neatvėsusią kavą ir stebi, kaip jo merginos iš maišų krauna maisto produktus.Pažvelgęs į laikrodį, kuris kabojo jam už nugaros pasižiūrėjo į laiką ar dar ne metas jam kilti ruoštis į darbą, bet tam dar turėjo visą pilną pusvalandį todėl nei kiek nesiskubino.Gi kas čia tėra susiruošti ir įsėdus į automobilį nuvažiuoti į darbą?Supratęs, jog vaikai draugiškai, o gal būt ir nelabai susitars dėl kreditinės kortelės ieškojimo daugiau į tai nesikišo, bet jam vis tiek nejuokas čia su ja.Gi pinigų vienaip ar kitaip joje buvo.Nesvarbu, kad jie turtinga šeima, tie pinigai iš niekur tai pat neatsiranda.Tai kas bus jei visi šeimos nariai per savo tokį neapdairumą taip pradės elgtis.Pasiknaisios biški po konteinerį gal supras, jog tokių daiktų mėtyt kur papuola nereikia.Pajutęs Milos gležnas, bet tuo pačiu ir tokias švelnias rankas ant savo pečių akimirkai užmerkia akis, giliau įkvėpdamas oro.Įsiklausęs į jos klausimą akimirkai pasvarstė kelintadienis šiandiena ir iki kelių jam reikės kankintis darbe.-Apie penkias turėčiau būti,-linkteli, nebūdamas visiškai tuo tikras, kartais darbas kiek prasitęsia, bet dažniausiai paprastomis dienomis grįžta ankščiau.-Į darbą eik ir dar iš jo grįžęs tą patį daryk..-nusijuokiąs išgeria paskutinius gurkšnius aitrios savo kavos.-Bet atrodo, jog nelabai turiu iš ko rinktis ar ne?,-galiausiai pastatęs kavos puodelį ant lygaus stalo paviršiaus užverčia galvą ir pažvelgia į žmoną papuošdamas veidą miela rytine šypsena.
Atgal į viršų Go down

avatar
CREDIT : skyxmap
POSTS : 282
KISSES : 29
CITY : Dallas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 11:21 pm

Sara žingsniavo virtuvės link, savo telefono iš rankų nepaleisdama, juk anas, kaip ir antras tamsiaplaukės gyvenimas, o juk dar viltingai tikėjosi, kad slenderis greit atsisiųs, bent ką veikt turės, nes akivaizdu, kad sena minecrafto versija Sarai gerokai pabodus buvo, reikėjo kažko naujo. Įžengusi į virtuvę mergina net neskubėjo pakelt galvos, o ir pakėlus galvą akimis susiradus Maddison ir nežymiai nužvelgdama šeimą esančia virtuvėje, šyptelėjo akis nuleisdama į mobilųjį.
- labas rytas, diena, vakaras, - išvardinus visas galimybes, kadangi nelabai nutuokė, kas per para dabar, pasisveikino, gana greitai atsirasdama šalia Maddison, dar pakeliui didelį šaukštą pasiimdama, bei pravėrus dar vieną šalia sesers ant stalo gulėjusią ledų dėžutę mergina pakabino rausvos spalvos ledų su šaukštu, įsidėdama ledus į burną, bei leisdama jiems tirpti, užrakindama, bei padėdama mobilųjį ant stalo.I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I just want you for my own More than you could ever know Make my wish come true All I want for Christmas is you, yeah.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 11:25 pm

Kone kartu su Braydenu Mila pažvelgė į sieninį laikrodį, tik tikslas buvo kitoks. Moteris skaičiavo, kiek laiko turės pasimėgauti masažo malonumais ir grįžti namo tiesiai ant karštos vakarienės, dėl kurios buvo tikra dar prieš vyrui garsiai sutinkant su pasiūlymu. Juk anksčiau ar vėliau sugebėdavo paveikti mylimąjį beveik visais klausimais.
-Žinojau, kad sutiksi. Kad ir kokie čia visi šefai, galės vakare pasimokyti iš tavęs,- nusišypsojusi dar labiau pasilenkė ir greitai pakštelėjo Braydenui į lūpas, kartu per jį ištiesdama ranką ir nuo stalo paimdama tuščią puodelį. Puikiai suprato, kad tėvų seilėjimasis vaikams gali būti nelabai malonus, netrukus atsitiesė ir apėjusi aplink stalą nunešė puodelį į indaplovę. Dar nužvelgė virtuvė, tikrindama, ar visi pavalgė ir ar nelikę nešvarių indų, lyg ir viskuo patenkinta įjungė indaplovę. –Beje, galėsi važiuodamas pamesti mane iki centro? Su Lawsonų Sara einam į spa, tai pačiai važiuoti nereikėtų. Sveika, Sara. Skanaus,- vienu atokvėpiu spėjusi ir paprašyti, ir pasisveikinti, ir palinkėti, ir apkalbėti dvi skirtingas Saras, mat šiai dvynei uždėjo tikrai populiarų vardą, Mila po visko atrėmė užpakalį į spintelę ir sunėrė rankas po krūtine, nužvelgdama tokią pripildytą virtuvę.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 11:38 pm

Valgydama ledus rankose laikė telefoną, ji kaip ir jos dvynė be telefono sunkiai galėdavo, o kadangi nei į tėvų pokalbį, nei apie kreditinės dingimą nesikišo, tai taip ir valgė sau rami žaisdama naują kardashian žaidimą, skyrėsi jos žaidimų skonis nuo Saros, jei geriau visoki candy crushai buvo, nei slenderis. Dabar virtuvėje irgi jautėsi kaip viena iš kardashian atstovių, nes šeima savo dydžių irgi neatsiliko, gaila, kad aplinkui jų tik niekas nefilmuoja ir nei vienos iš sesių vyras ne Kanye West..gal pati kada nors kokį Drake suvilios. Pamačiusi Sara išsišiepia ir pamojuoja jai telefonu. - hey,sistah. - susigrūsdama šaukštą pasako.  - atsimeni Noros kreditinę, kurią radom ir beveik viską išleidom, o tada išmetėm? tai va jie jos eis ieškot ir tikėsis rast pinigų. - tyliai, kad niekas nenugirstų sušnabžda sesei naujausias naujienas. užmetus akį į šalia padėtus dvynių telefonus prisimena, kad net ir dėklai jų už tuos pinigųs pirkti, smagiai laiką praleido merginos tada.
Atgal į viršų Go down

avatar
CREDIT : skyxmap
POSTS : 282
KISSES : 29
CITY : Dallas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 07 01, 2014 11:49 pm

Besimėgaudama, jau gana seniai nevalgytais braškiniais ledais, Sara dar kartelį nežymiai šyptelėjo mamai, tarytum taip padėkodama už jos palinkėtą 'skanaus'.
- hey, sis, - su vis dar esančiu šaukštu burnoj pasakė, nors, tai ir nebuvo patys aiškiausia Saros ištarti žodžiai, tačiau pakankamai aiškus, kad juos bent jau Meddison suprastų. Šiai ėmus pasakot naujausias naujienas Sara net nepajuto, kaip garsiai delnu pliaukštelėjo sau per kaktą, suprunkštama, bei taip stengdamasi nesusijuokti, nors, tai akivaizdu merginai tikrai ne itin gerai sekėsi, - jei tik ji žinotų, kad bereikalo knisis konteinerį ieškodama kortelės be pinigų, - dabar jau kur kas tyliau prunkštelėjus pasakė, - ji mus užmuštų, - pakabindama su šaukštu dar šiek tiek ledų mergina įsidėjo juos į burną su liežuviu juos tirpdydama.I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I just want you for my own More than you could ever know Make my wish come true All I want for Christmas is you, yeah.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 12:07 am

Nors ledai jau buvo neblogai pratirpę nuo karštos kambario temperatūros, tačiau ji vis tiek sau ramiai juos valgė šaukštu, neišaugs ji iš vaikystės, kam gražiai valgyti porcijas, jei galima tiesiai gnybti kiek nori iš visos dėžės. išklausiusi sesę paliksi jai pritardama ir tyliai sukikendama. - svarbiausia, kad nesužinotų, bet kai jie knaisiosis po konteinerį norėčiau įamžint. - nusijuokia dar garsiau jau vien įsivaizdavus tą vaizdą, Nora tikriausiai stovės saugiu atstumu nuo galimos konteinerio turinio smarvės ir visas smagumas teks Sebui, kuris norėjo tik gero, o išėjo kaip visada. - ką šiandien? ką vakare? - pasisukus į sesę paklausė, kažkaip traukė šiandien kažkur uždalyvaut, o dar bevalgydama prisiminė, kad ir nerūkius ji šiandien, o ką daryt, kai pilni namai šeimos narių..
Atgal į viršų Go down

avatar
CREDIT : skyxmap
POSTS : 282
KISSES : 29
CITY : Dallas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 6:26 am

Saros ledai, žinoma, taip pat neatsiliko nuo Maddison ledų, bei kuo toliau, tuo vis labiau tirpo, tačiau panašu, kad, kaip ir dvyniai Sarai, tai nei kiek nerūpėjo ir ji toliau, tuo gana dideliu šaukštu kabino ledus viską dedama į burną. Elizabeth, taip pat labiau patikdavo valgyti ledus tiesiai iš dėžės, nei mėgautis mažomis porcijomis, nors, tai jau net nebuvo keista, juk neretai daug kas sako, kad Sara ir Maddison panašios ne tik išvaizda, bet ir charakteriu. Žinoma, kai kurie pomėgiai skiriasi, tačiau daugmaž viskas taip pat. Būtent, dėl šios priežasties šios dvynės ir sutaria labai gerai, bei niekuomet nesibaido įvairiausių kvailysčių iš kurių, kur kas smagiau lipt ne vienai, o su tokia pačia trenkta asmenybe šalia. - stebėsim iš antro aukšto, - palinksėjo, nes juk ir Sara nežadėjo tokios progos praleist ir patalpint į twitterį ar instagramą nuotraukos, kur pusbrolis su sese smagiai prie konteinerių trinasi. - ai nieko turbūt, negirdėjau, kad kas kokį vakarėlį organizuotų, - gūžtelėjo pečiais, nes ką jau sugebėdavo Sara, tai išsiaiškint, kur, kada ir kaip vyks koks nors vakarėlis, net jei į jį ir nebuvo pakviesta. - spėju, niekas ploto neturi, - kelis kartus palinksėjus, tarytum kažką labai protingo diagnozavus įsidėjo dar šiek tiek ledų į burną, atsirakindama telefoną, bei paspaudinėdama kelis jo mygtukus, kad instaliuot slenderį, dar ir į instagramą, bei twitterį užbėgt sugebėjo, bei patikrint ar nieko naujo ten, žodžiu aptikrinus visus įmanomus puslapius, pakilnojo antakius. Labiau sau, nei kažkam kitam. - žinai, galėtume nueit į klubą, - su plačia šypsena veide pasakė, kadangi pačiai Sarai ta mintis patiko, - gavau naujus pažymėjimus, drąsiai įeisim, - tarytum būtų padariusi kažkokį žygdarbį plačiai, besididžiuodama savim pasakė, žinoma, kalbėdama ganėtinai tyliai, kad tik Maddison, o ne kiti šeimos nariai girdėtų.I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I just want you for my own More than you could ever know Make my wish come true All I want for Christmas is you, yeah.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 8:53 am

Šita pabuvo šiek tiek transo būsenoje, bet neesmė, kai pastebėjo antrą dvynę šiek tiek susikrimto, nes buvo aišku, kad kai jos kartu kažko gero nebus, bet nesvarbu, jai tai nerūpėjo. Rūpėjo jai tas, kad ji tikrai nesiknis po šiukšlių dėžes. -labs, sara,-pasisveikino nieko nenumanydama apie jų bloguosius kėslus, kuriuos jau buvo įvykdžiusios. Išgirdusi savo pusbrolio žodžius tik pavartė akis ir priartėjusi prie jo nestipriai tvojo per petį.-mergaitėms pirmenybė, berniukams be eilės, todėl siūlau tau pirmam ten eiti, o aš iš paskos gal ateisiu arba ne,-veide atsirado tokia ironiška šypsenėlė, kuri reiškė, kad ji tikrai nesiruošia ten knaisiotis po šiukšlynes kur pilna visokių supuvusių dalykų. Nora turbūt užuodusi tą kvapą apsivemtų vietoje, o čia dar liesti, fuu, neišdrįstų. Pamačiusi, kad jos pusbrolis šiek tiek transe dar kartą tvojo jam per petį.-a kurčias, a nedamiegojas?-kilstelėjo antakį laukdama jo reakcijos.
Atgal į viršų Go down

avatar


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 1:39 pm

Atidžiai žvelgdamas į pusseserę Sebastianas susikryžiavo rankas ties krūtine. Kaip ir tikėjosi, garbė raustis po šiukšles pirmajam atiteko jam. Ech, sunkus tas vaikinų gyvenimas. O ypač šio vaikio. Vis dėl to kas jau kas, bet Seb po šiukšles nesiraus. Turi jis geresnį planą.
-Kiek pinigų buvo tavo kortelėje?-staiga netikėtai ir ko gero ne visai į temą paklausia ir prisimerkia. Kadangi šiandien gavo algą ir gana nemažą, nors ir dirba barmenu, be to turėjo šiek tiek santaupų, pamanė, jog galėtų atiduot tą sumą Norai ir abu išvengtų kvailo rausimosi po šiukšles. Nors kažkada jau yra kažką panašaus daręs, tik tą kartą buvo viskas kitaip. Jis nesirausė po šiukšles, o su draugais bėgo nuo farų, tad teko pasislėpti šiukšlių konteinerį. Seb dar gerai pamena tą dieną kai grįžo visas smirdantis ir dar kokią gerą valandą neišlindo iš dušo. Tą dieną ir apskritai visą savaitę jis jautėsi toks nešvarus, jog net negalėjo užmigti.Walking out into the dark Cutting out a different path Lead by your beating heart All the people of the town Cast their eyes right to the ground In matters of the heart The night was all you had You ran into the night from all you had Found yourself a path upon the ground You ran into the night; you can't be found But This is your heart Can you feel it? Can you feel it? Pumps through your veins Can you feel it? Can you feel it?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 1:54 pm

Na, Sebastijano planas gal ir buvo geras, tačiau šį kartą jis nepasiteisins, nes buvo keli dalykai dėl kurių jai taip ar taip reikia atgauti kreditinę.-aš neatsimenu, dah,-pavartė akeles ir pirštu pradėjo sukti savo blondinišką garbanotą plaukų sruogelę.-be to jei turi kažkokį planą, jis nepavyks, tau vistiek reikės kapstytis po šiukšlynes, nes aš noriu atgauti savo kreditinę,-susidėjo rankas ant krūtinės rodydama, kad joks jo pasiūlymas neprilygs tam, kad jam reikės šiukšliadėžėse nardyti ir ieškoti jos brangiosios kreditinės, kurios iš tikro nebėra pinigų, nes pasirodo Ramos dvynės jas ištuštino, nors neaišku kaip jos sužinojo kortelės slaptažodį, bet neesmė, kadangi ji to nežino, kol kas yra visai rami.-tai va eik pirmas mautis savo šliūres ir čiuožk prie šiukšliadėžės, o aš tave palydėsiu,-suklapsėjo savo ilgom priklijuotomis blakstienom ir nusišypsojo sarkastiškai šypsena.-greičiau,-išpūtė akis.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 2:46 pm

Sėdi sau Madison rami toliau tuos ledus kimšdama, tik jaučia, kad tempas jau sulėtėjęs ir ne taip jau ir skaniai jie valgosi dabar. Nuo Noros blynų ir visos dėžės tikrai savo mažą skranduką perpildė. - fu, jau bloga. - suraukus nosytę pastumia dėžę nuo savęs ir atsigeria kolos. Kaip pusryčiams tai neblogai privalgė, dabar dviem dienom soti bus, nes vien į figūrą pažiūrėjus matosi, kad neėdrūnė Madison yra. Atsistojus išmeta savo ledų dėžę į šiūkšlinę, šaukštą į indaplovę įdeda, reikia pabūt tvarkingai kai visa šeima namuose, o ypač kai mama namie. Grįžus į savo vietą sukioja tarp rankų skardinę. - jau gavom pažymėjimus?? Tada būtinai turim lėkt šiandien, būtinai. - pabrėžia žiūrėdama į dvynę, nes kas jau kas, bet Madison visuomet pasiruošus švęsti, o ypač kai turi naujus pažymėjimus ir bus garantuotai įleistos. Dėl kreditinės tai niekada dvynėms nebuvo problemų. Kadangi kol dar neturi 18 tėvai pinigų neduoda maišais, tai kartais tenka ir nusukt pačioms. Žinant, kad visus financus tvarko tėvelis tai užsukti į jo kabinetą ir pasikuisti tarp popierėlių su kodukais tikrai nebuvo sunku, jų pačių kreditinėm ne kartą pasinaudoją, taip, kad čia joms viskas easy as fuck. 
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 3:38 pm

Stebėdamas nesenai į virtuvę įžengusią Sarą, dabar jau iš tiesų pradėjo tikėti, kad saulė jo vaikams smegenis sušildė arba kažkas iš aukščiau apšvietė dažniau matytis su šeima.Nes gi tokia gausa virtuvėj dabar, tik va dar dvejų baladūnų jo vaikinukų trūksta, kurie namus aplanko tik kartą į savaitę.Na arba pavalgyti grįžta, kai labai bėda prispaudžia.Pakilęs nuo kėdės, paėmė Saros šaukštą su kurio ji kabino ledus ir pats pakabino jų pora šaukštų, kažkaip per daug sunku buvo atsilaikyti.Išgirdęs Milos prašimą šis tik linkteli galvą, įsidėdamas į burną dar vieną šaukštą ledų.Padėjas jį atgal į vietą delnais perbraukia per savo kelius po mažu žingsniuodamas iš virtuvės.Priėjas staktą dar pažiūri į Norą ir Sebastianą.-Kad, kai pareisiu Noros kreditinė stovėtų ant šio stalo,-patapšnojas Sebui per petį lyg ir primena, kad ją žudbūt turi ištraukti.-Tu spėsi susiruošti?-dar pasisukęs į Milą užklausia, lyg mesdamas užuomena, kad jam nebus laiko jos laukti.
Atgal į viršų Go down

avatar
CREDIT : skyxmap
POSTS : 282
KISSES : 29
CITY : Dallas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 4:43 pm

Sara, žinoma, greičiausiai būtų nėjus namo, turėjo veiklos ir už namų ribų, ypač dabar, kai gavo pažymėjimą, nors ir padirbtą, o dar ir ko parūkyt turėjo, žodžiu viskas arba bent jau beveik viskas, ko mergina norėjo buvo su ja, tačiau atsispirti ledams ir dar braškiniams mergina tikrai negalėjo. No no no. Tik ne braškiniams. Besiklausydama Noros ir Sebo pokalbį tamsiaplaukė net nepajuto, kaip rankoje ėmė gniaužti savo mobilųjį, buvo panašu, kad bet kurią akimirką buvo pasiruošusi bėgti paskui, bei įamžinti Sebo knaisiojimąsi po šiukšles. Juk negalėjo ji tokios progos atsisakyt. Kas jau kas, bet tikrai nei Sara, kuri nesugeba savo mobiliojo iš rankų paleist. Netekus šaukšto Sara net nepajuto, kaip susiraukė, juk ledai tokie skanūs buvo, todėl kol brangusis tėvelis valgė ledus mergina stebėjo jį, o šiam padėjus šaukštą atgal mergina jį vėl paėmė pakabindama su juo šiek tiek ledų, bei įsidėdama juos į burną. - taip, eidama namo užsukau ir pasiėmiau, nes parašė, kad jau yra, - kelis kartus palinksėjo, bei kiek labiau priartėjo prie Maddison, - ir parūkyt, kai ko geresnio gavau, - su plačia šypsena veide, tyliai pasakė.I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I just want you for my own More than you could ever know Make my wish come true All I want for Christmas is you, yeah.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 6:43 pm

Sulaukusi Braydeno sutikimo, bet jam vis dar smaližiaujant, Mila šiek tiek aptvarkė jau spėtą suneršti virtuvę, tuo pačiu savo gera ir išlavinta klausa klausydamasi vaikų pokalbių nuotrupų. Todėl net šiek tiek krūptelėjo prieš atsisukdama, kai išgirdo jai skirtą vyro klausimą.
-Taip, taip. Aš jau susiruošusi, tik užbėgu pasiimti rankšluosčių ir maudymuko ir galim varyti,- palinksėjo sutikdama ir, metusi šluostę ant spintelės, nuėjo pasiimti į kampą numestų batų. Praėjo kaip tik pro dvynes, kurių pokalbio nuotrupą apie rūkalus ir nugirdo, bet net ir dėl to nepatenkinta veido mimikomis neišsidavė, nes nenorėjo gadinti tokio šeimyniško ryto. Vis dėlto grįžo pro tą pačią stalo pusę ir pasiekusi Madison su Sara pasilenkė į tarpą tarp merginų. –Mergos, stabdykit su rūkymu. Aš suprantu, kad kartais norit prie chebros, bet jokie bernai nemėgsta rūkančių panelių. O jei tėvas sužinos, gerai nesibaigs,- tyliai sušnabždėjo pažvelgusi tai į vieną, tai į kitą lyg sakydama ,,dar pasikalbėsim“ ir kartu spėjo apsimauti batus bei pasičiupusi nuo stalo savo rankinę jau lėkė iš virtuvės. –Gerai, vaikai, iki. Gal dar šiandien susitiksim,- nužvelgusi dar ir Norą su Sebu, atsisveikino ir, prasispraudusi pro tarpduryje stovintį Braydeną, pirmoji paliko virtuvę.
Atgal į viršų Go down

avatar


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 7:37 pm

Suprato vaikinas, jog kito pasirinkimo jau nebeturi. Atsidusęs jis užsimetė ant pečių savo brangiąją kuprinę su ''lobiu'' viduje ir prisimerkęs nužvelgė Nora. Ką tik teks raustis po konteinerius. Dabar jau viskas. Nebeišsisuks, kad ir kaip stengtųsi. Ką gi vieną kartą tai jau patyrė. Tačiau tą kartą nebuvo tokios didelės rizikos, jog juos pamatys žmonės. Tiesą sakant tada tas nelabai ir rūpėjo. Be to joks straipsnis apie vaikinus konteinery nepasirodė, tad rodos niekas Seb ir jo draugų nepastebėjo. O štai šiuo atveju vien prie stalo sėdėjo dvi potencialios, kaip vandens lašai panašios, paparacės. Na, o Norai labai jaudintis dėl to nereikėjo. Pusseserė nerimauti galėjo tik dėl kreditinės kvapo, kuris praleidus gerą dieną o gal ne daugiau tarp šiukšlių neturėtų būti pats geriausias. Atidaręs virtuvės duris, jis išdidžiai išėjo pro duris.
-Jei negrįšiu palaidokit mane gražiai,-dar atsisukęs pasakė ir užlipo į viršų pasidėti kuprinės bei apsimauti batų. Netrukus grįžęs jis atidžiai pažvelgė į rodos labai laimingą Norą.
-Eini?-piktu balsu paklausė. Vis dar negalėjo patikėti, jog teks tai daryti.Walking out into the dark Cutting out a different path Lead by your beating heart All the people of the town Cast their eyes right to the ground In matters of the heart The night was all you had You ran into the night from all you had Found yourself a path upon the ground You ran into the night; you can't be found But This is your heart Can you feel it? Can you feel it? Pumps through your veins Can you feel it? Can you feel it?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 9:15 pm

Vis dėl to supratęs, kad vis dar turi balsą šiose namuose, kažkaip net lengviau pasidaro.Nes dažniausiai vaikai pradeda nebeklausyti savo tėvų vos tik sulaukę pilnametystės.. Galiausiai Milai pro jį prasmukus šis tai pat atsisveikina su vaikais, bei išeina kartu su žmona laukan.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 07 02, 2014 10:54 pm

Pamačiusi, kad jų netikėtas rytinis šeimos susirinkimas pamažu baigiasi ir visi pradeda judėti savo keliais pabaigia kolos skardinę pati pasiruošusi kažkur patraukt. Vos išgirdus apie rūkymą vėl prisimena kaip nori cigaretės dūmo, o ką jau kalbėt apie tai ką ji turi geresnio..Vakaras tikrai geras nusimato. Vos mamai įsiterpus tarp jų net krūpteli, - gerai, mamyt, viską mes žinom. - palinksi gerutė mergaitė pasukus galvą į mamą. Visuomet džiaugėsi, kad gerus tėvus turi, kurie nelaiko jų su grandine ir leidžia lakstyti naktim. Kol dvynės viską su protu daro ir sugeba stipriai neprisidirbti, tai turbūt tas pasitikėjimo užsitarnavimas ir padeda jų gražiems santykiams. - einam pas mane į kambarį. - išlydėdama tėvus žvilgsniu pasako Sarai ir atsistoja nuo kėdės. Priėjusi prie virtuvėje esančios baro spintelės išsitraukia butelį baltos ir atsisuka į sesę. - sutaupysim vakare. - lyg pasiteisindama parodo Sarah ir atsisuka į Norą su Sebu. - davai, chebra, sėkmės ieškant. - mirkteli akyte jiems ir išeina iš virtuvės savo kambario link palaukdama, kol Sara ateis paskui.
Atgal į viršų Go down

avatar
CREDIT : skyxmap
POSTS : 282
KISSES : 29
CITY : Dallas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Kv. 07 03, 2014 3:27 pm

Kadangi taip jau gavosi, tai Sara, kaip ir Madison nežadėjo čia pasilikti, o ypač, kai žinojo, kad yra galimybė nuveikti tikrai kažką geresnio, nei beprasmiškas sėdėjimas virtuvėje, kuri jau panašu, kad kuo toliau tuo vis labiau tuštėjo. Pabaigusi savo ledus, mergina dėžę išmetė į šiukšlių dėžę, o šaukštą iš toli metė į kriauklę ir kas be ko pataikė. Dar išklausiusi ką mama sakė tik kelis kartus linktelėjo, o Madison su buteliu dingus iš jos akiračio Sara, taip pat gana greitai išėjo iš virtuvės palikdama Sebą ir Nora vienus išsiaiškinti, kuris iš šiukšlių gausos trauks kreditinę kortelę, kuri akivaizdu, kad Sarai visiškai buvo neįdomi, na nebent tuomet kada joje yra pinigų, o šiuo metu joje nebuvo nei cento.I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I just want you for my own More than you could ever know Make my wish come true All I want for Christmas is you, yeah.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   

Atgal į viršų Go down
 

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sleepless Town :: RAMOS-