All of the laws I broke and loves that I sacrificed.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Madison kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Madison kambarys   Pir. 06 30, 2014 10:54 pm

Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Madison kambarys   Antr. 07 01, 2014 2:19 pm

Pro sunkias užuolaidas besibraunantys saulės spinduliai prabudina Madison. Rytas, nors gal jau ir pietų metas, nes mergina nėra ankstyvus paukštelis, prabusti anksčiau vienuoliktos valandos jai yra tikras košmaras. Vos pramerkusi akis pasiima telefoną, kad galutinai prabustų ir tuo pačiu patikrina visas per naktį įvykusias naujienas. Pagaliau išsiritusi iš lovos nupėdina į savo vonios kambarį, greit nusipraususi susiranda drabužius, kurie leis patogiai jaustis namuose ir išeina glostydama savo gurgiantį alkaną pilvuką.
Atgal į viršų Go down

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Madison kambarys   Kv. 07 03, 2014 3:39 pm

Ateina į savo kambarį palikdama atidarytas duris paskui ateinančiai Sarai. Įėjus numeta butelį ant lovos ir pati patraukia prie savo rankinės numestos greta lovos. Išsitraukusi iš jos cigarečių pokelį, žiebtuvėlį nuneša dar telefoną pasikraut, nes nieko nėra baisiau už bemirštantį telefoną, kai reikia ką nors nufotografuot ar įamžint girtos sesės šokio judesius. Nuėjusi nuo lovos patraukia prie balkono ir atsidariusi duris įžengia į jį. Gaivus vėjelis pakedena jos plaukučius ir prisimerkus nužvelgia vaizdą iš balkono. Prisėdusi ant apvalaus raudono foteliuko susimeta koją ant kojos ir išsitraukia cizą iš pokelių, prisidegus įtraukia pirmą dūmą ir išpučia užvertus galvytę. Patinka jai tokie momentai kai gali sau ramiai balkone traukt dūmus ir žinot, kad tėtis neužeis, nes jau su tėveliu pyktis ji tikrai nenori, dar sugalvos paskui kokį areštą uždėt ir turės mėnesį namie sėdėt ilgai ir nuobodžiai. Padėjusi pakelį ant kito foteliuko laukia kada Sara ateis.
Atgal į viršų Go down

avatar
CREDIT : skyxmap
POSTS : 282
KISSES : 29
CITY : Dallas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Madison kambarys   Kv. 07 03, 2014 8:15 pm

Sara, kaip visuomet nepaleisdama telefono iš rankų žingsniavo Madison kambario link, žvelgdama į mobiliojo ekraną mergina jau būdama netoli sesers durų net pati nepajuto, kaip striktelėjo cyptelėdama ir gana garsiai pasakydama kažką į 'pagaliau', bei vis dar laikydama mobilųjį rankose įžengė į sesers kambarį patraukdama balkono link. Juk per daug akivaizdu buvo, kur Madison yra, ne dėl to, kad pro lango stiklą švietė jos tamsi galva, o artėjant prie balkono vis labiau buvo juntamas cigarečių kvapas. Tiesiog Sara per daug gerai žinojo savo seserį, kad tai būtų ne akivaizdu. Įžengusi į balkoną ir įsitaisiusi ant kito laisvo foteliuko, prieš tai dar paimdama ant jo gulėjusį cigarečių pakelį ir numesdama jį ant sesers, iš kelnių išsitraukė metalinę dėžutę, it su kokia velniška paslaptim. Pravėrusi dėžutę mergina išsitraukė cigaretę pripildytą žolės, bei žiebtuvėlį ir prisidegus įtraukė dūmą išpūsdama viską į orą, o žiebtuvėlį įsidėjusi atgal į dėžutę ją vėl patalpino į kišenę toliau traukdama ir pūsdama dūmus. - seniai turėjom tokį vakarą, - užsikeldama kojas ant balkono turėklo pasakė Madison toliau rūkydama.I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I just want you for my own More than you could ever know Make my wish come true All I want for Christmas is you, yeah.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Madison kambarys   Kv. 07 03, 2014 10:44 pm

Madison, kad ir koks veiksmo žmogus buvo, bet tokios ramios, jaukios akimirkos jai visada patikdavo. Kartais smagu tiesiog ramiai sėdėti savo balkone ir traukti dūmus su artimiausiu sau žmogumi, nes su sese kai patiko daryti viską, labai brangino jų ryšį. Pažiūrėjus, kad sesė iškart išsitraukė žolės suktinę nusijuokia. - galvojau dar netrauksi kaseko iškarto. - nusijuokia toliau rūkydama savo cigaretę ir žiūrėdama į tirštus dūmus einančius pro Saros lūpas, labai jau viliojo ją šitie dūmeliai, bet pati dar nusprendė palaukti tolimesnio vakaro. - parūkom ir į klubą gal šiaušiam? šiandien taip ramiai namuose niekaip neištversiu. - nusijuokia nupirtydama pelenus. Kartais iš šalies Madison atrodo kaip ramesnė iš jų, net ir dabar tai atrodė akivazidu, kai viena rūko paprastas cigaretes, o kita žolę, tačiau papuolus į vakarėlio atmosferą Madison tampa tikra party animal. Dažniausiai savo poelgių išgėrus neprisimena, arba dažnai tiesiog nenori prisimint, bet visada sugeba puikiai praleist laiką. - galėtum berniukų prikirst dar kokių, bet net iš savų nežinočiau kam rašyt. - susimąsčius pasako ir pabaigia savo cigaretę išmesdama ją pro balkoną, nesvarbu, kad nukrito ant tėvų vejos.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Madison kambarys   

Atgal į viršų Go down
 

Madison kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sleepless Town :: RAMOS-