Sleepless Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All of the laws I broke and loves that I sacrificed.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 CHRISTMAS PARTY!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas

Anastasia Milé Swan


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


Anastasia Milé Swan
IN LOVE WITH : DON’T BE FOOLED, LOVE. I’M THE DEVIL IN DISGUISE.
CREDIT : DRUNKINLOVE
POSTS : 2951
KISSES : 144
CITY : DALLAS
WHEN A MAN GIVES HIS OPINION, HE'S A MAN. WHEN A WOMAN GIVES HER OPINION, SHE'S A BITCH

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 25, 2014 9:29 pm

Augustine Luke Tobias rašo:
Augustine Luke Tobias rašo:
CHRISTMAS PARTY! - Page 2 376351811 CHRISTMAS PARTY! - Page 2 1202061000
Atgal į viršų Go down

Anonymous




Svečias

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 25, 2014 10:46 pm

Madelyn Sage Cole rašo:
Calvin Arian Lancaster rašo:
Amanda Elle Norwood rašo:
mane pripaišom CHRISTMAS PARTY! - Page 2 1202061000
Atgal į viršų Go down

Anastasia Milé Swan


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


Anastasia Milé Swan
IN LOVE WITH : DON’T BE FOOLED, LOVE. I’M THE DEVIL IN DISGUISE.
CREDIT : DRUNKINLOVE
POSTS : 2951
KISSES : 144
CITY : DALLAS
WHEN A MAN GIVES HIS OPINION, HE'S A MAN. WHEN A WOMAN GIVES HER OPINION, SHE'S A BITCH

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 25, 2014 11:11 pm

Gabriella Jivela Rivas rašo:
Augustine Luke Tobias rašo:
Augustine Luke Tobias rašo:
CHRISTMAS PARTY! - Page 2 376351811 CHRISTMAS PARTY! - Page 2 1202061000
Atgal į viršų Go down

Tatiana Isabelle Roy




Tatiana Isabelle Roy
NAME : sarlia
CREDIT : neonghetto
POSTS : 672
KISSES : 96
CHRISTMAS PARTY! - Page 2 GeoTNcV


CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 25, 2014 11:40 pm

Dianna McCall rašo:
Pripaišykit CHRISTMAS PARTY! - Page 2 2705235995
Atgal į viršų Go down

Eliott Christopher Wright


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


Eliott Christopher Wright
NAME : ineta
POSTS : 1903
KISSES : 133

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 25, 2014 11:45 pm

Gabriella Jivela Rivas rašo:
Gabriella Jivela Rivas rašo:
Augustine Luke Tobias rašo:
Augustine Luke Tobias rašo:
CHRISTMAS PARTY! - Page 2 376351811 CHRISTMAS PARTY! - Page 2 1202061000
Atgal į viršų Go down

Anastasia Milé Swan


ane yra nuostabus žodis, tinka visoms progoms


Anastasia Milé Swan
IN LOVE WITH : DON’T BE FOOLED, LOVE. I’M THE DEVIL IN DISGUISE.
CREDIT : DRUNKINLOVE
POSTS : 2951
KISSES : 144
CITY : DALLAS
WHEN A MAN GIVES HIS OPINION, HE'S A MAN. WHEN A WOMAN GIVES HER OPINION, SHE'S A BITCH

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimePen. 12 26, 2014 2:05 pm

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Tumblr_ltus49xlSW1qiijpmo1_500
Vakarėlis, prasidės šiandiena 18h.Nepamirštame raudonų suknelių ir pačių gražiausių smokingų.kaip žinote vakarėlis, nemokamas, bet tai nereiškia, jog neprašysime už įėjimą.jūsų bilietas - dovanėlė savo kambariokui.gyvensite po du visi esat suskirstyti į poras, kas dar nematėte su kuo gyvensite, galite pasižiūrėti čia. prie įėjimo jūsų lauks (įsivaizduojami) durininkai, kurie jums paduos kortelę su jūsų kambario numeriu.kortelę turite saugoti visas dienas, kol gyvensite dvare.jis ne tik jūsų bilietas į vakarėlį, bet ir raktas nuo kambarių.reiškia prie įėjimo jūs parašote ne tik žodelį "in" bet ir remdamiesi logika paminite, kad paimate kortelę su savo ir savo kambarioko vardu.jūsų veikėjai su kuo gyvens sužino tik gavę kortelę.dovanas dovanojam tik miegamosiose.rytą po vakarėlio, vis dar skaudančiomis galvomis keliamės iš lovų ir einam į valgomąjį pusryčiauti, tai padarius, prasideda jūsų laisvas laikas alpėse.kas nori eina slidinėti ant kalnų, kas ne nuotaikoj ir visiškai nenusiteikę ekstremaliems pojūčiams kalnuose gali pasilikti dvare, jame pilna kitų pramogų.žodžiu jūsų pasirinkimas.aišku įsidedame patogių ir šiltų drabužių anrąjai dienai.kaip suprantate nė vienas neturite telepatiškų galių ir iš Dallaso, be lėktuvo pagalbos į alplių kalnus persikelti negalite, taigi nesame kvaili ir žinome, kad turime naudotis Dallaso oro uosto pagalba.vakarėlio metu leidžiame veikti viską ką tik norite, tvarką prižiūrės, elfas Augustine, o, nuobodžiauti neleis Kalėdų senelio snieguolė Gabriella.savo pačių įdomumui galite prisigalvoti įvairaus veiksmo: muštynių, išdavysčių ir visa kita, viskas paliekama jūsų fantazijai, pačių jūsų įdomumui.vienas prašymas pabaigai - įsitraukiame į vakarėlio veiklą! jei kyla neaiškumų snieguolė atvira jūsų klausimams.
P.S kas neužsirašėte vis dar galite prisijungti CHRISTMAS PARTY! - Page 2 1606251629
Atgal į viršų Go down

Anonymous




Svečias

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimePen. 12 26, 2014 6:14 pm

jei galima mane dar kažkur prijunkit
Atgal į viršų Go down

Alejandra Mireya Ross




Alejandra Mireya Ross
CREDIT : laheysq&tumblr
POSTS : 546
KISSES : 22

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitimePen. 12 26, 2014 6:42 pm

mane ištrinam iš sąrašo ;D
Atgal į viršų Go down





Sponsored content

CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: CHRISTMAS PARTY!   CHRISTMAS PARTY! - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

CHRISTMAS PARTY!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sleepless Town :: RAMOS-